Vánoční perníčky pro klienty SOLIS ORTUS

Vánoční perníčky v SOLIS ORTUS

Loni, jako každý rok jsem na Vánoce pekla perníčky. Ale rozhodla jsem se, že perníčky budou i pro všechny naše stávající klienty. Takže jsem pekla perníčky z kila a půl mouky :) A musím říct, že jsem si to náramně užila – až mě z vykrajování perníčků bolely ruce :D

A výsledek? Myslím si, že se perníčky povedly. Loni jsem poprvé za svoji pekařskou kariéru nepřipálila ani jeden plech. Ale přece jenom jedna chybička se našla.. Perníčky jsem pekla podle jiného receptu než předcházející roky a byly trošku tvrdší.

Pevně věřím, že se všem líbily a hlavně chutnaly :) I když do Švýcarska bohužel dorazily v trošku práškovitějším stavu.

Takže letošní rok se můžete těšit na dárečky, které jsou v trošku pevnějším skupenství :)

A co z toho plyne pro Vás? Když budete naším klientem, budete také hýčkáni různými dárečky a pozornostmi.

No a proč to dělám? Protože mě by se také jako klientovi líbilo, kdyby se o mě někdo staral a pečoval. Vím, že bych si to zasloužila a stejnou filozofii aplikuji i na Vás – moje klienty :)

Markéta Králová

Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír, certifikovaná neuro jazyková koučka a mentorka. Také podporovatelka a propojovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést vás jejich zážitkovým poznáním.

Jazyky propojuji s psychologií, NLP, osobním rozvojem a cestováním.

Miluji cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a krásu. Mým posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky, zejména v jazycích. Naplňuje mě předávat a sdílet s vámi to, co umím a znám. Je to moje životní mise a poslání.

Mou vášní je poznávání lidí, jejich příběhů a vím, že pro některé není vůbec lehké zvládat nároky dnešní společnosti a udržet s ní tempo.

A na základě toho vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde provádím samouky světem přirozeného poznávání jazyků a zároveň společně se svými lektory organizuji individuální, skupinkové a zážitkové kurzy cizích jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, korektury a tlumočení.

Jsem autorka jazykového diáře, elektronických knih, výukových videí a meditací, lektorka živých seminářů a workshopů.

Napsat mi můžete na email marketa@solisortus.cz

Připojte se k Hurá za poznáním na Facebooku >>

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Inspirujte se na YouTube >>

Komentáře