Reference

Aneb co o nás řekli naši klienti

Výuka a kurzy

O SOLIS ORTUS jsem se dozvěděla od kamarádky, která si servis velice chválila. Ihned co jsem SOLIS ORTUS kontaktovala, jsem dostala odpověď a vyřízení dohody bylo uskutečněno během příštích 24 hodin a ihned jsem mohla začít! Má učitelka je vždy velice profesionální, dochvilná a spolehlivá. Její styl výuky má vysokou kvalitu a mnohdy se i pěkně zasmějeme. Na mé požadavky je má učitelka Jana velice flexibilní. Časování lekcí je vždy dohodou nehledě na to, ve kterém časovém pásmu se nacházím, jelikož hodně cestuji. SOLIS ORTUS je inovativní, co se iniciativ týče. V nabídce jsou mimo jiné i webináře a brožury ohledně učení jazyka, které mnohým mohou být velice nápomocné. Od té doby, co znám SOLIS ORTUS, už se nehodlám vrátit do třídy plné lidi, kde má výuka jedině zaostávala. Se SOLIS ORTUS mám 1:1 výuku vysokého standardu a rychle jsem začala nový jazyk používat, což mě velice těší.

Veronika KocováUBS AG Schwitzerland – Business Manager

Po nástupe do nemeckej firmy som ako konštruktér hľadal v Prahe možnosť, ako sa efektívne vzdelávať v nemeckom jazyku. Bol som prípad, čo si od strednej nevedel poradiť s nemčinou a absolútne ma nebavila, bola pre mňa nutné zlo. No potom som stretol Solis Ortus a špeciálne Market Královú, môžem zodpovedne prehlásiť, že to bolo osudové stretnutie. Centrum mi našlo perfektného lektora, presne podľa mojich potrieb. Takisto cena, spôsob, forma výuky sú na výbornej úrovni. Veľmi im za to ďakujem, úplne sa zmenil môj vzťah k nemčine.

Ing. Michal BelanREHAU Automotive s.r.o. - koštruktér

Se službami společnosti SOLIS ORTUS jsem byla velmi spokojená. Vše probíhalo podle mých představ a vždy mi vyšli maximálně vstříc. Moje lektorka angličtiny Zdenička byla perfektní. Vřele doporučuji.

Ing. Jana DivinováEKO VELARI s. r. o. - šéfredaktorka - www.eurodenik.cz

Původně jsem vůbec neměla zájem se jakýkoliv jazyk učit, v práci to totiž nepotřebujI a anglicky se v zahraničí jakž takž domluvím. Náhoda tomu ale chtěla a v tombole, u nás na plese, můj přítel vyhrál slevový poukaz na výuku jazyků od SOLIS ORTUS. Dal mi ho, prý se učit nic nebude... Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodla zkusit vylepšit svou angličtinu. Učím se přes Skype se Zdeničkou, která většinu života strávila v Austrálii, mluvíme pouze anglicky. První a druhá hodina byla opravdu hodně krušná, nerozuměla jsem skoro nic. Teď po více než půl roce rozumím bez problémů 80 - 90% toho, co mi vypráví a jsem schopná komunikovat. Vím, že kdybych se každý den alespoň 15 minut denně angličtině věnovala, sledovala filmy v angličtině a opakovala si nová slovíčka, která se konverzací naučím, zlepšovala bych se daleko víc. S lektorkou Zdeničkou jsem maximálně spokojená, povídáme o různých tématech, která vyplynou. Časově mi vychází maximálně vstříc. Děkuji :)

Hana MarkováMěstský úřad Vojnův Městec

S výukou němčiny jsem velice spokojená. Způsob výuky mi vyhovuje a i přes mojí pracovní vytíženost si němčinu zdárně osvojuji, a to hlavně díky trpělivosti lektorky paní Evy. Musím říct, že základy jazyka, což je určitě nejdůležitější pro správné používání jazyka a dorozumění, jsou srozumitelně vysvětlovány. Jelikož se po celou výuky snažíme neustále mluvit německy, tak jazyk lépe dostávám do „krve“. Určitě bych tento kurz doporučila i ostatním :)

Monika MiksováHenkel s. r. o. - vedoucí LIS Impregnačního centra Humpolec

O společnosti SOLIS ORTUS jsem se dozvěděl přes manželku a její kontakty na sociálních sítích. Hledal jsem prostou možnost mluvit anglicky bez ohledu na chyby a Czenglish věty. Cílem bylo pokud možno zvrátit trend postupného zapomínání řeči, když ji nepoužíváte. Komunikace přes Skype byla nakonec v pohodě a domluva na čase lekcí byla pružná a se snahou vyhovět. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ing. Pavel ŠtádlerIT administrator

Moc děkuji za doučování naší Monči. S vaší prací jsme byli dlouhodobě spokojení a přejeme to i všem dalším vašim klientům. Myslím, že konečná známka na Monči vysvědčení je odměnou pro vás, a to ta nejlepší. Mnohokrát děkujeme za váš čas.

Monika NovákováProfesionální fotografka

3 a půl roku němčiny (v průměru 2x týdně) s lektorkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS paní Opletalovou bylo pro mě velkým přínosem a udělal jsem velký pokrok. Na začátku cca po dvou, třech měsících jsme si jasně nastavili jakým směrem se bude výuka dále vyvíjet a paní Opletalová naprosto vyhověla mým požadavkům. Lekce pro mě byly obrovským přínosem. Je velice příjemná, spolehlivá, vstřícná, vždy usměvavá a hlavně kvalifikovaná a zkušená lektorka němčiny. Nyní jsem schopen nejen rozumět, ale i se německy bez problémů domluvit a okamžitě reagovat v různých situacích. Opravdu za její odvedenou práci moc děkuji a jsem rád, že jsem měl možnost spolupracovat právě s ní!

Bc. Lukáš PetzKlüber Lubrication - zákaznická péče

Pro přijímací zkoušky na vysokou školu pedagogickou jsem potřebovala doučování češtiny. S organizací, podporou a doučováním jsem byla hodně spokojená, lektorka Anička je velice šikovná, pečlivá a fajn slečna :) Vyhovovala mi i forma výuky. Mám mnohem větší pocit připravenosti k přijímacímu testu a svůj největší pokrok vidím například v učivu, které jsem na základní škole a na střední škole nechápala. Naučila jsem se všechno podstatné, co mě čeká v přijímacím testu. Toto doučování a konkrétně lektorku Aničku můžu určitě doporučit dál.

Michaela SeidertováLinet s.r.o. - montáž příslušenství
Markéta Králová

info@solisortus.cz

S firmou SOLIS ORTUS paní Králové jsem se seznámila v souvislosti s hledáním doučování pro svoji dceru, která v té době navštěvovala čtvrtou třídu základní školy. Vzhledem k tomu, že dcera trpí specifickými poruchami učení, je pro ni učení hodně těžkým oříškem. Pro dceřinu povahu jsem hledala, pokud možno, ženu či dívku s dobrým vztahem k dětem a velkou trpělivostí. Odpověděla jsem na velké množství inzerátů, ve kterých buď jednotlivci nebo vzdělávací firmy nabízeli své služby. Firmu SOLIS ORTUS jsem si vybrala pro velice milý a profesionální přístup paní Králové. Všechna má přání ohledně vyučujícího byla vyslyšena a vyúka začala ve velmi krátké době od prvního kontaktu. Již druhým rokem k nám dochází slečna Klára, se kterou jsem nejen já moc spokojena, ale hlavně moje dcera. Všem vzděláníchtivým, doporučuji vzdělávací centrum SOLIS ORTUS paní Markéty Králové.

Veronika TurynováPražský městský úřad - pokladní

My name is Monika Plchova and I had the pleasure to be a client of SOLIS ORTUS. Their professional approach and high customer care made me feel that my satisfaction is at heart of their interest. I highly recommend Solis Ortus to anyone who seeks any type of education. Regardless if you have a clear goal for your education or not, Solis Ortus will help you to progress in your area of interest. You are in great hands.

Ing. Monika Plchová, MSc.Cisco Systems - Data Center Partner Enablement EMEAR

Lektorka Markéta má každou hodinu pečlivě připravenou a témata jsou zajímavá a poutavá. Na hodiny vždy přichází včas. Je trpělivá, látku srozumitelně vysvětlí a ujasní jakékoliv pochybnosti. Na testy výborně připraví (známky z malé maturity 1, 1, 1 a 2). Rozhodně doporučuji, výsledky jsou vidět.

Mia LetičJazykové gymnázium Omská Praha - studentka

Přestěhovala jsem se z Prahy a špatně se mi hledal vyhovující učitel angličtiny pro individuální výuku. Vůbec mě nenapadlo, že bych se mohla spojit s rodilou mluvčí přes Skype! A je to super. Markéta mi našla učitelku přesně vhodnou k mému typu. Žádné učebnice, žádný dril a přitom zlepšení je patrné. A za super cenu! Opravdu vřele doporučuji.

Renata KrálováDIAMOND WAY LIMITED - majitelka - www.krizovatkazivota.cz

Slečna Markéta byla výborná učitelka pro mou devítiletou dceru. Uměla ji zaujmout. Předat látku přiměřenou formou. Je velmi příjemná a profesionální. Jsme moc rádi, že to byla právě ona. Dcera si, právě za jejího přispění, vytvořila k němčině lepší vztah, než měla předtím, kdy se na hodinách ve škole trápila. Moc děkujeme za zprostředkování.

Jana KoubkováOSVČ, Praha

Potřeboval jsem se naučit základy angličtiny pro odjezd do zahraničí. Se slečnou Královou jsem vše domluvil, a aniž jsem se nadál, měl jsem přiřazeného lektora a smlouvu na mailu. Překvapil mě rychlý a profesionální přístup. Ohledně výuky jsem byl spokojený maximálně. Tereza je velmi sympatická a příjemná slečna. Je vidět, že angličtině rozumí a snaží se výuku vést tak, aby mě bavila. A hlavně, od Terky všechno pochopím. Snaží se poznat, jak přemýšlím, a pak mi podobným stylem látku vysvětlit.

Mgr. Jan KlepárníkČeský Rozhlas - producent

Chci vyjádřit vděčnost za to, jak se lektorka Petra ujala své úlohy připravit Lukáše za 3 týdny na zkoušky, u kterých jsme věřili, že je nemůže dát. Přišla nám do cesty akorát včas. Její optimismus a důslednost dovedly Lukáše nejen ke trojce z francouzštiny (to jsme ani nedoufali, chtěli jsme, aby nepropadl), ale dokonce ho to i začalo bavit. Nevím, jestli to bylo přímo kvůli francouzštině, ale moc vám za to děkuji já i Robert.

Jana DrobnáKaufland - vedoucí směny

Před výukou jsem měla pochybnosti, a né málo. Pořád jsem nemohla uvěřit, že výuka, kde není lektorova osobní přítomnost, může být efektivní. Ale zbytečně. Organizace byla na 1*. Při jakémkoliv problému či nejasnosti (nebylo jich moc) slečna Markétka rychle reagovala na e-maily a hned vše vyřešila. Kurz mi splnil, co sliboval. Díky kurzu jsem se nádherně rozmluvila a nedělá mi problém komunikovat s lidmi, i když německý jazyk nemám stále 100%. A co mi kurz osobně přinesl? Německý jazyk jsem neměla nikdy ráda. Nelíbila se mi složitost gramatiky a v uších mi nikdy hezky nezněl. Během kurzu jsem se však nějakou záhadou do jazyka zamilovala a začal mě opravdu bavit. Výuka po Skypu mě posunula na úroveň, kterou jsem potřebovala k hledání práce v zahraničí. Mám za sebou pár pohovorů v němčině a troufám si říct, že bez kurzu bych je tak obstojně nezvládla. Děkuji za něj ♥ Kurz bych doporučila všem, kteří mají problém s komunikací. Měla jsem úžasnou lektorku, která odbourala můj strach z mluvení, dodala mi odvahu a chuť se stále učit.

Hana Kurz EntrováSprávce a dobrovolnice CAT MANIA, poznává němčinu a žije ve Švýcarsku

S výukou španělštiny jsem byla maximálně spokojená, jak s lektorkou Klárkou, tak celkovým přístupem, organizací i podporou. Forma výuky byla dokonalá. Výuka pro mě měla přínos a doufám, že to brzy využiji na nějaké dovolené. Za pár lekcí je pokrok sice malý, ale nějaký určitě. Základním věcem rozumím. Naučila jsem se spoustu věcí. Na 1000% bych tuto výuku doporučila všem.

Petra DostálováNordic Telecom, Pardubice

Překlady

Se spoluprací se společností SOLIS ORTUS jsme byli velmi spokojeni. Ocenit musíme zejména individuální přístup a profesionalitu, se kterou splnili náš nestandardní požadavek v oblasti nepálských překladů. Děkujeme touto cestou za zajištění překladatelských služeb a těšíme se na případnou další spolupráci.

Bc. Michaela RoubíčkováCrocodille ČR, spol. s r.o. Bageterie Boulevard - personalistka

Tlumočení

Na konferenci a setkání hlavních vojenských farmaceutů členských zemí NATO jsem potřeboval zajistit tlumočení. Organizace a podpora ze strany SOLIS ORTUS byla velmi profesionální, rychlá a příjemná. Projev, vystupování, komunikace a chování tlumočníků byly na velmi profesionální úrovni a jejich přístup byl nadstandardní. Projevili také aktivní zájem. Byl jsem velmi spokojený. Doplňuji pouze, že všechny informace byly v režimu nepodléhajícímu utajení. Znovu a rád využiji tlumočnických a jiných služeb SOLIS ORTUS, pokládám je za velmi profesionální a rád je budu doporučovat dál.

PharmDr. Josef Bakeš, Ph.D.Ústřední vojenská fakultní nemocnice Praha - hlavní ústavní farmaceut

Jazykový servis - rychlá pomoc v zahraničí

Při návratu ze Španělska mi u Montpellier na dálnici prasklo kolo u přívěsu, na kterém jsem vezl loď. Na odpočívadle jsem kontaktoval assistance, ale vzhledem k vysokému hluku jsem pořádně nerozuměl. Přítomný francouzský občan mi vyjednal odtah. Potřeboval jsem pomoci s překladem z francouzštiny do češtiny a zpět - jak na odtahové službě, tak v servisu karavanů při opravě. S organizací jsem byl velice spokojen, k žádnému problému nedošlo. Služba splnila vše, co jsem potřeboval vyřešit. Jak při organizaci odtahu, tak i v servisu. Tento jazykový servis bych doporučil každému, kdo cestuje do zahraničí a nejen vlastním dopravním prostředkem. Francouzi nemají chuť hovořit anglicky, a tudíž se s nimi nelze domluvit, neovládá-li dotyčný perfektně francouzský jazyk.

Ing. Zdeněk PlchFinanční, pojišťovací a realitní služby, Hradec Králové

Výuka hry na hudební nástroje

Výuku klavíru jsem potřebovala k rozšíření vzdělání a mým cílem bylo získat základy hry na hudební nástroj. Slečna Králová mi zajistila sympatického lektora. Byla jsem velice spokojená jak s organizací, tak s výukou, která mi pomohla s přípravou na zkoušku, kterou jsem následně složila. Rozhodně tuto výuku doporučuji také ostatním, byla jsem se vším spokojená.

Jitka BláhováUčitelka, Sněžné

Odborné práce

Moc moc děkuji za napsanou recenzi k německé knize. Já bych to takhle krásně nenapsala :-) Jsem spíš od toho hraní na nástroj, ale psát recenzi... to není můj obor. Text se mi moc líbí, používáte výrazy, které mě by ani nenapadly, natož abych je spojila v nějakém kontextu. Podle obsahu textu soudím, že jste nevycházeli jen z mých předložených informací, ale hledali i na internetu a v odborných publikacích. Vidím, že jste si s tím dali práci. Děkuji.

Marie Křenová, dipl. um.

Publikace - eBooky, články, videa...

Váš report je zcela pravdivý a já osobně věřím, že každý člověk si tohle všechno více či méně uvědomí časem, třeba že jen podvědomě. Spousta Vašich "předmětů" vychází z učení se ze zkušeností. A myslím, že v takovém případě Vám opravdu více než škola pomůže rodina, protože vidí-li rodiče ve svém dítěti šikovného, chytrého a plnohodnotného člověka, naučí ho tím třeba sebedůvěře, rozhodnosti a mohou podpořit i jeho kreativitu. Nebo třeba dávají-li rodiče dítěti kapesné, naučí ho také s penězi hospodařit. V tomhle ohledu si zkrátka myslím, že je "dobrá" rodina důležitější, než jakákoli škola. Já osobně se vždycky snažím s tím, co mám, pracovat co nejprospěšněji. Tedy snažím se, aby moje výuka co nejvíce "dala do budoucna". Někdy se to daří více, někdy méně a musím se při tom držet osnov, to je neodmyslitelné, bohužel. Jsem tím pevně vázaná. Že se ve škole učí zbytečnosti je pravda, o které ví všichni, ale nikdo s tím nic nedělá a já si myslím, že ani neudělá. Protože celá naše společnost je se současným systém natolik složitá, že se ho dokonce ani sama vzdát nechce, i když třeba tvrdí opak. Velký příklad za všechny od jedné češtinářky: „Dnešní společnost přeceňuje správný pravopis. Napíše-li někdo měkké i ve slově, kde má být ypsilon, je automaticky považován za hlupáka. Proč? Vždyť fakt, že neovládá dobře náš velmi složitý pravopis, ještě neznamená, že je hlupák. Přesto, Vám tedy všichni jistě dají za pravdu, téměř každý takového člověka hned odsoudí.“ Co chci říct je, že pokud bychom chtěli změnit školní systém, museli bychom se nejspíš změnit i my sami. A to bude opravdu běh na dlouhou trať. V tomhle ohledu bych se opravdu raději soustředila na rodinné prostředí, protože i jako matka vím, že to dá do budoucnosti mnohem víc, něž všechny školy světa. To je zkrátka můj názor i zkušenost. Report je opravdu velmi poučný.

Mgr. Dana LaštůvkováHotelová škola Bohemia, Chrudim - učitelka němčiny a češtiny

Moc Vám děkuji za tuto možnost stažení! Je to skvělá motivace! Dalo mi to obrovské povzbuzení, že i já se mohu anglicky naučit (na střední škole jsem měla s tímto jazykem velké problémy, možná to bylo způsobené i špatnou profesorkou, a tak mám ze střední takový blok, způsobený možná i špatnou metodou učení). Nyní už ale mám dobrý návod, jak se jazyk naučit. Chci se teď angličtině více věnovat a opravdu toužím se jí naučit :) Velké problémy mi dělá mluvení, ale věřím, že když si budu jistější v gramatice a hlavně rozšířím svou slovní zásobu, bude se mi i lépe mluvit. Moc děkuji! Je úžasné, co děláte pro ostatní!

Klára StajnerováČtenářka eBooku Jak se rychle a efektivně naučit cizí jazyk

Milá Markétko, děkuji za Váš e-book a krásná videa. Učím němčinu na gymnáziu už 20 let, a tak mne zajímalo, jaké máte zkušenosti Vy a jak bych se mohla inspirovat při výuce. Díky Vašemu pohledu na výuku jsem začlenila více mluvení do hodin a přestala se bát, že studenti nezvládají gramatiku. I když ve škole jisté gramatické mantinely být musí, myslím, že se mi podařilo zlepšit motivaci a přístup studentů a hodiny je více baví. Jistě ne všechny, ale myslím, že hodiny jsou nyní více zábavnější. Je mi 41 let a jsem poměrně dost nadšená a kreativní, ale občas snad až příliš s důrazem na zvládnutí gramatiky. Váš e-book a videa mi daly nový impuls a nový pohled na věc.

Mgr. Veronika VosálkováUčitelka němčiny - Česká Lípa

Přeji krásný den. To že jsem si přečetl váš e-book mi velmi pomohlo. Dalo by se říci, že to byl nový impuls jít v započaté cestě dál. Pracuji v Německu a znalost jazyka už pro mě není jen nutnost jak tomu bylo na začátku, ale dnes už je to má nedílná součást... Máte pravdu v tom, že každý si musí najít svůj styl a způsob, jak se ten daný jazyk bude učit. Slovo učit bych přetransformoval na poznávat a objevovat nový svět, zní to lépe. Já poznávám a stále objevuji, krůček po krůčku. Vzpomínám si, jak jsem na začátku nemohl mluvit a začal jsem se zadrhávat i v rodném jazyce. Když jsem to řekl své němčinářce, tak se rozesmála a řekla mi, že to je v pohodě, že to měla také tak. Tak jsem chodil po domě a četl učebnici nahlas. Určitě máte pravdu v tom, že by se člověk měl jazykem doslova obklopit. Film, televize, hudba, vypustit doslova svůj rodný jazyk. Já vnímám cizí jazyk jako hudbu. Někdy vám lahodí uchu a někdy méně, některou větu si přemítám v hlavě, protože se mi líbí, jinou zase jen proto, že mi zní šíleně. Moc se mi líbí váš přístup a nadhled nad problémem, když hodně lídí tvrdí, že se cizí jazyk nenaučí. Mám za to a souhlasím s vámi, že naučí. Ještě jednou Vám děkuji.

Rudolf VávraČtenář eBooku Jak se rychle a efektivně naučit cizí jazyk

Vaše kniha mi pomohla určit typ studenta - vizuální, a pomohla přiřadit vhodnou metodu učení. V současné době plánuji výrobu vhodných vizuálních pomůcek.

Petr MaříkČtenář eBooku Jak se rychle a efektivně naučit cizí jazyk

Zdravím po slnkom rozpálenej dovolenke na Menorce. Vaša knižka je skvelá a dosť ma zaujalo aj vaše študovanie a výučba jazykov. Som rad za váš eBook pretože sa mi potvrdilo to, čo som si od Vas prečítal a naplnilo to moje, nielen chuťove bunky, ale aj potešilo dušu. :)

Štefan KyselČtenář eBooku In love with Menorca

Semináře, workshopy, přednášky, živé akce

Seminář a meditace na podporu učení jazyka Markétky a Michala je výborný nápad. Tímto způsobem se mohou dobře odstranit staré bloky, které byly překážkou učení, pamatování si a hlavně mluvení. Jen je potřeba se opravdu ponořit do vnitřního ticha, pak to funguje.

Ing. Marcela NovotnáÚčastnice workshopu - autorizovaná inženýrka pro pozemní stavby, konzultantka Feng shui, poradkyně v oblasti kineziologie - www.marsi-telc.cz

Od workshopu jsem neměla žádné očekávání. To nejhodnotnější a to, co se mi nejvíce líbilo bylo praktické cvičení na zbavení se svých strachů v jazyce, které mi pomohlo k rozhodnutí co chci změnit, a kotvení. Doporučuji tento workshop i ostatním zájemcům, kteří se rozhodli prozkoumat své nastavení mysli ve vtahu k jazkům.

Otakara SvobodováÚčastnice workshopu Jazyk, láska na celý život

Z workshopu jsem se chtěl dozvědět více o blocích omezujících učení jazyka, což se stalo. Nejvíce se mi líbilo právě praktické odbourávání omezujících přesvědčení. Workshop mi pomohl ujasnit si, co vlastně chci ohledně jazyků. Doporučuji. Líbí se mi to, že lze nahlédnout na učení i „jinak" - neřešit jak, ale kde je „blok" - kde je „vztah".

Petr SmetanaÚčastník workshopu Jazyk, láska na celý život

Byla jsem zvědavá, zda je reálné uvolnit můj dlouhodobě negativní pocit z jazyka. Mile mě překvapilo, že se to povedlo. Moc se mi líbil způsob očišťování od negativních pocitů skrz Michalovu metodu = MOC CHVÁLÍM! Líbilo se mi, že jsme všichni měli čas a prostor. Super bylo i pozitivní zakončení „kotvením". Po absolvování „čertovské cesty" - jak jsem ji nazvala - jsem se cítila uvolněnější, s větší chutí nejen do angličtiny, ale celkově si věřit, že mohou jít věci lehce a ne vždy jen dřinou. Určitě bych tento workshop s Markétou a Michalem doporučila i ostatním. Musím říct, že celkově díky vám jsem se poprvé zamyslela nad vztahem k angličtině a také si uvolnila přesvědčení, že to nedá změnit. Děkuji.

Tereza ZachováÚčastnice workshopu Jazyk, láska na celý život - Finanční poradkyně, Praha

Od workshopu jsem neměla očekávání, ale bylo to super. Získala jsem jiný pohled na jazyk, zvládla jsem překonat strachy z jazyka a přestala jsem vnímat anglický jazyk jako nepřítele. Doporučuji tento workshop zažít.

Jana MuchnováÚčastnice workshopu Jazyk, láska na celý život

Z workshopu jsem si chtěl odnést nové poznání a seznámení se se zajimavými metodami učení. Nejhodnotnější pro mě bylo zajímavé praktické cvičení na odstraňování bloků, které brání ve studiu jazyka. Workshop mi pomohl v metodice opakování a ukládání znalostí (slov, frází...) do dlouhodobé paměti. Doporučuji si jím projít.

Petr PeroutkaÚčastník workshopu Jazyk, láska na celý život - OSVČ, Praha

Tvorba webových stránek

Musím se pochlubit a děkuji Markétě Králové, která mi pomohla upravit web Bohyně lásky, aby byl připraven, než jej znovu otevřu. Neměla jsem očekávání žádná a moc mile mě její práce překvapila a potěšila. Navíc komunikace a rychlost naprosto úžasná a já vřele doporučuji všem, kteří mají hodně práce a málo kreativity v této oblasti jako já a kteří tápou, kde hledat pomoc někoho, kdo se dokáže nacítit na to, co nabízíte :) Můj web jsem tvořila před více jak půl rokem a nyní jsem cítila, že bych jej chtěla oživit, dodat mu šťávu. Markét, moooc děkuji a brzy budu potřebovat pomoc s dalšími weby a budu doufat, že nebudeš zavalena prací :) a pomůžeš mi tak jako nyní. Jako vždy nás spojil Vesmír, nedávno jsem vysílala objednávku na spřízněnou duši, která mi do budoucna pomůže s mými weby a která má pro tyto věci cit. A jak už to tak bývá, když se přání splní, už ani nevím, jak se vše dalo do kupy, ale my jsme najednou řešily, jak to bude vypadat, kolik času je na to třeba, atd. šup šup a web je jako ze škatulky :) Jak se vám líbí? www.bohynelasky.cz, www.lawofattraction.cz

Ing. Eva PaclíkováLife & Success Coach - www.bohynelasky.cz, www.lawofattraction.cz

Podpora podnikatelům - tvorba kampaní

S Markétou je krásná spolupráce. Umí naslouchat, úkoly realizuje s nasazením a rychle. Do tvorby vkládá tak akorát vlastní kreativity, aby tvář projektu zůstala zachována a přitom přišla s atraktivním a neokoukaným řešením.

Tereza KramerováZakladatelka Vědomý život s. r. o. - www.terezakramerova.cz

Osobní reference zakladatelce

Rádi bychom Ti, Markétko, poděkovali za Tvůj pracovní pobyt na naší farmě v Toskánsku. Přestože jsi u nás pobyla krátce, dala jsi nám mnoho. Jsi zralá a uvědomělá duše a skrze Tvé postřehy a péči jsme sami pocítili, jak moc se máme jako rodiče ještě učit. Tvá pomoc s dětmi byla naprosto perfektni a Adámek s Elenkou si Tě oblíbili stejně jako my. Ceníme si rovněž Tvé nekonečné ochoty, přímosti komunikace s skvělého smyslu pro organizaci. Jediné v co ještě doufám, že se k nám opět podíváš. Z celého srdce děkujeme a těšíme se na další setkání.

Gaia a Markéta Sueno Kratochvíloviwww.agriturismo-pereti.com - Tuscany, Italy