Přijímačky do první třídy jsou nemravná praxe

Přijímačky - SOLIS ORTUS

Škola… Každý na ni máme vzpomínky, ať už jsou naše emoce jakékoliv. Spoustu lidí a mých klientů mi říká, že jsou s přístupem pedagogů a škol k dětem nespokojení. A ze své praxe výuky, kde jsem měla tu čest poznat několik úžasných dětí, musím některá tvrzení rodičů potvrdit. Často se různé praktiky, nevyzrálost pedagogů a subjektivní hodnocení projeví na sebedůvěře dítěte. Což je potom mnohdy celoživotní práce, aby tyto rýhy na duši dítěte byly odstraněny.

Co si o tom myslíte vy? Máte nějaké podobné zkušenosti? A co si myslíte o stále se zvyšujících požadavcích na děti, kteří se chystají jít do první třídy? Přikládám zajímavý článek a prosím o vaše komentáře. Děkuji.

Markéta Králová

Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír, certifikovaná neuro jazyková koučka a mentor. Také podporovatelka a propojovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést vás jejich zážitkovým poznáním.

Jazyky propojuji s psychologií, NLP, osobním rozvojem a cestováním.

Miluji cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a krásu. Mým posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky, zejména v jazycích. Naplňuje mě předávat a sdílet s vámi to, co umím a znám. Je to moje životní mise a poslání.

Mou vášní je poznávání lidí, jejich příběhů a vím, že pro některé není vůbec lehké zvládat nároky dnešní společnosti a udržet s ní tempo.

A na základě toho vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde provádím samouky světem přirozeného poznávání jazyků a zároveň společně se svými lektory organizuji individuální, skupinkové a zážitkové kurzy cizích jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, korektury a tlumočení.

Jsem autorka jazykového diáře, elektronických knih, výukových videí a meditací, lektorka živých seminářů a workshopů.

Napsat mi můžete na email marketa@solisortus.cz

Připojte se k Hurá za poznáním na Facebooku >>

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Inspirujte se na YouTube >>

Komentáře