Vítejte!

Srdečně Vás vítám na webu vzdělávací centra SOLIS ORTUS. Jsem velice vděčná, že jste si k němu našli cestu a ocitli se až v tomto prostoru.

Naší vizí je podpora žen a mužů ve vzdělávání, zejména na cestě poznávání nejrůznějších jazyků, a to inovativním, prožitkovým a zážitkovým způsobem.

Jako sluneční paprsky ozařujeme Vaší cestu ke vzdělání a speciálně k poznání jazyků.

S čím Vám rádi pomůžeme?

Naše služby

 • Jazykový NLP coaching
  Díky NLP koučinku docílíte rychlých, pozitivních a účinných změn v životě a zejména i v jazycích.
 • Mentoring
  Ukážeme vám a poradíme, jak se samostatně naučit jakýkoliv jazyk světa.

Produkty

 • Jazykový diář
  Lorem ipsum

Kurzy

 • Výuka jazyků
  Lorem ipsum
 • Doučovaní předmětů
  Lorem ipsum
 • Překlady a korektury
  Lorem ipsum
 • Tlumočení
  Lorem ipsum

Propojme 4 divize

Poznávání jazyků

Primárně se specializujeme na poznávání jazyků, přirozenou a organickou cestou. U klientů podporujeme samostudium, stejně jako to dělají polygloti, dáváme jim k tomu návody a kurzy jsou doplňkem, který do toho všeho zapadá jako puzzle.

NLP a psychologii

Jazyky propojujeme s NLN (neurolingvistickým programováním) a psychologií, jelikož úspěch v jazycích tkví v nastavení mysli a podvědomí. Aktivně s těmito vrstvami pracujeme ve váš prospěch.

Cestování

Cestování k jazykům zkrátka patří. Na cestách se potřebujeme domluvit a komunikovat. Díky tomu poznáváme nové lidi, místa, kultury, máme nové zážitky a objevujeme nové věci v sobě samých.

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj to celé zaštiťuje. K tomu, abychom osobnostně rostli, je třeba přijímat výzvy a pracovat na sobě.

Co děláme jinak?

Jdeme do hloubky

Na jazyk se díváme komplexně. Naší filosofií je, že pouhé poznávání a (samo) studium jazyka nestačí a v prvním kroku je třeba prozkoumat nastavení podvědomí a mysli ve vztahu k jazyku. Proto jazyky propojujeme s NLP psychologií ( neurolingvistickým programováním) a přenastavujeme vaši mysl na úspěch v jazycích.

Podpora Samouků

jazyky primárně poznáváme sami, přirozenými aktivitami a metodami, které zařadíte do svého každodenního rytmu a jež splynou s vašim životním stylem, osobností a studijním typem. My vám ukazujeme možnosti, které máte a zajišťujeme vám maximální podporu při výběru i aplikaci těchto aktivit a metod.

Vysoká individualita

Všechny naše kurzy a služby zaměřené na poznávání jazyka jsou skvělým doplňkem samostudia, které vás na této cestě maximálně podporuje. Zaměřujeme se skutečně na to, co ve svém životě potřebujete, jaká jste osobnost a co vám vyhovuje. Tomu vše individuálně přizpůsobujeme.

0
let na trhu
0
odučených lekcí
0
lektorů z 96 zemí
0
jazyků na výběr

Co Vám s láskou přinášíme?

Lorem ipsum

 Meditace pro Vás ZDARMA

Motivace k poznání jazyka

Skrze tuto podporující meditaci objevíte, kde je váš vnitřní motor pro poznání tohoto jazyka, pro něj se rozhodnete.

 • Propojme se na Facebooku
 • Inspirujte se na instagramu

blok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textublok textu