Nabízíme

V jakých oblastech Vám děláme průvodce

Výuku a doučování

Cizích jazyků

Chcete se už skutečně domluvit, vycestovat do zahraničí a poznat kus světa? Zlepšit svou profesní kvalifikaci, zvládat jednání, vyřizovat telefonáty a emaily? Připravit se na zkoušky, maturitu, státnice či složit certifikát? U nás máte na výběr všechny možné jazyky, na které si jen vzpomenete. Výuku zajišťujeme buď osobně po celé ČR, nebo online přes program Skype po celém světě. :)

Odborných předmětů

Doučíme vás to, co zrovna potřebujete. Ať už je to předmět v rozsahu od základní, přes střední, až po vysokou školu, anebo rozvoj určité specializace ve vašem zaměstnání. Zajišťujeme individuální, skupinkovou a firemní výuku.

Hry na hudební nástroje

Máte touhu umět hrát na hudební nástroj? Potřebujete se připravit na přijímací zkoušky na konzervatoř včetně hudební nauky? Nebo chcete umět hrát pro svoje potěšení, relax a naplno si vychutnávat to, že si sami umíte zahrát nějakou písničku, kterou máte rádi? Ať už jsou vaše důvody jakékoli, zaměříme výuku přesně Vašim potřebám.

Zajištění

Překladů

Překládáme všeobecný i odborný jazyk. Např. technické, ekonomické, právní, lékařské překlady, umělecké texty, beletrie, rozhovory, reportáže, webové stránky, certifikáty etc.

Korektur

Máte text v cizím jazyce, kombinaci jazyků, nebo češtině a potřebujete ho zkontrolovat, aby byl v pořádku? Rádi se o to postaráme a navrhneme řešení, které Vám bude sedět.

Tlumočení

Zajišťujeme konsekutivní a simultánní tlumočení v různých oblastech, zejména při obchodních a technických jednáních, prezentacích etc. Po domluvě je možné i soudní tlumočení.

Pomoc s...

Odbornými pracemi

Zajistíme Vám podklady, které jsou nutné pro napsání odborných a závěrečných prací. Např. referáty, seminární, semestrální, bakalářská, diplomová, disertační práce.

Živé semináře

Jazyk, láska na celý život

Stále máte pocit, že se v jazyce něco učíte, ale vůbec Vám to nejde? Jste neustále na začátku a necítíte v jazyce žádný posun a progres? Jste z toho až frustrovaní? Nebo se naopak jazyk zatím neučíte, ačkoliv chcete, ale něco uvnitř sebe vám brání a stále vás brzdí? Rádi byste se domluvili a uměli ve vámi vytouženém jazyce všechno, co umíte ve svém mateřském jazyce? Pojďte společně s námi prozkoumat a objevit, jaký máte skutečný vztah k jazyku a znovu se zamilujte ♥ Pojeďte s námi na seminář, který pro vás pravidelně organizujeme. :)

Jazykový DIÁŘ

Můj jazykový DIÁŘ

Poznat jazyk je mnohem jednodušší, než se zdá. Stačí mít DOBRÝ SYSTÉM, jazykům se věnovat pouze 10 minut denně, hrát si s nimi a užívat si ten kontakt. Všechny předsudky se pak rozplynou jako mávnutím kouzelného proutku. A přesně takový systém jsem pro Vás vytvořila. Jazykový DIÁŘ Vám poskytne prostor pro nová slovíčka, věty, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Ukáže Vám směr, jak s jazykem pracovat a na co se zaměřit, abyste měli skvělé výsledky za minimum času. Nabídne Vám systém k vytvoření vlastních jazykových cílů, pohraje si s Vaší fantazií a rozproudí kreativitu.

Co zakoupením služeb získáte?

 • Kvalitní služby

  Na kvalitu našich služeb a lektorů velice dbám. Řídím se tím, co by se mi samotné líbilo, takže vám poskytuji jen to nejlepší ♥

 • Hýčkací servis

  Chci, abyste byli spokojení a cítili se výjimečně. Poskytuji vám 100% servis. Během poskytování výuky jsem vám plně k dispozici a můžete se na mě obrátit s jakoukoli záležitostí týkající se výuky. A jako bonus vás pravidelně odměňuji a získáváte různé dárečky.

 • Garanci lektora

  Na všechny služby vám poskytuji garanci. Pokud se vám bude zdát něco v nepořádku, ozvete se mi a já vše zařídím k vaší spokojenosti. Pokud na první hodině zjistíte, že vám daný lektor nevyhovuje, kontaktujete mě a já vám bezplatně co nejdříve zajistím nového lektora.

 • Budu se Vám věnovat

  Prioritou číslo jedna je pro mě individuální přístup. Zajistím vám kurz individuálně, přesně podle vašeho přání. Společně se podíváme na to, co potřebujete a jaký máte cíl, kdy a kde se vám hodí mít výuku, zjistíme jaký máte styl učení a jaké tempo výuky vám vyhovuje. Jsem tu pro vás.

 • Skvělé ceny

  I když se specializuji na individuální výuku a naše služby mají profesionální charakter, dělám maximum pro to, aby byly cenově přístupné.

Něco Vás zajímá?
Napište mi.
info@solisortus.cz

Markéta Králová