Bronzový Benátský GANG na Dračích lodích 2015

Dračí lodě

Rok se s rokem sešel, a tak jsme v dubnu opět začali dávat dohromady posádku, která by podruhé reprezentovala Benátky na 4. ročníku Dračích lodí o trofej Rytíře Mikuláše Střely na rybníku Řeka. V naší posádce nazvané Benátský GANG proběhly malé změny z hlediska složení členů. Pro zajímavost, věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším účastníkem je 53 let. Poté následovala řada tréninků, kde jsme se synchronizovali v tempu, aby náš čas na trati byl co nejkratší. Pak už stačilo jen vyplout a ukázat, co v nás je. Dračí lodě se pořádali v sobotu 13. června a utkalo se spolu 37 posádek na trati dlouhé 200 m. A tak jsme vypluli, s odhodláním, plným nasazením, adrenalinem v krvi a nadějí, že náš výsledek bude co nejlepší.

Dračí lodě

Benátský GANG jel ve dvou rozjížďkách, kde dvakrát po sobě obhájil první místo. Následně jsme postoupili do finále, kde se v jednom závodě mělo utkat šest nejlepších posádek. Těsně před finálovým závodem se přehnala silná bouřka, která nám zabránila závod realizovat, a tak jsme museli čekat téměř tři hodiny, než organizátoři zprovoznili techniku a mohli jsme opět na start. Během jízdy jsme výjimečně nesměli bubnovat na bubny kvůli možnému zničení, což nám jízdu ještě více zkomplikovalo, a tak kapitáni lodí udávali rytmus posádkám pouze svým hlasem.

Dračí lodě

Skvělí lidé, obrovské nasazení, správné tempo, výborná nálada a nadšení přispěli k tomu, že jsme si po krásném, náročném a bouřlivém dni vypádlovali úžasné bronzové 3. místo a získali tak diplom a trofej.

Velké díky patří organizátorům za zajištění celé akce. Obstarali nám opticky zaměřená a vybójkovaná závodiště, nástupní mola, skvělé kormidelníky, pevná startovní mola (letos byla vybavená o ozvučení, což urychlilo celý závod) a cíl, který byl sledovaný laserovou olympijskou kamerou ovládanou zkušenými profesionály. Jako kapitánka, jménem Benátského GANGu děkuji všem, kteří nám věřili a podporovali nás, především našim partnerům, rodinám a přátelům, dále Elišce Coufalové a Městu Ždírec nad Doubravou za finanční příspěvek.

Těšíme se na příští rok. Pevně věřím, že se příští rok sejdeme opět v hojném počtu v podobném osazení jako letos a dáme si to vítězství, pořád jsou ještě 2 soupeři před námi :)

Dračí lodě

Benátský GANG, hej hej hej! A Dračím lodím ZDAR.

Markéta Králová

Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír, certifikovaná neuro jazyková koučka a mentor. Také podporovatelka a propojovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést vás jejich zážitkovým poznáním.

Jazyky propojuji s psychologií, NLP, osobním rozvojem a cestováním.

Miluji cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a krásu. Mým posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky, zejména v jazycích. Naplňuje mě předávat a sdílet s vámi to, co umím a znám. Je to moje životní mise a poslání.

Mou vášní je poznávání lidí, jejich příběhů a vím, že pro některé není vůbec lehké zvládat nároky dnešní společnosti a udržet s ní tempo.

A na základě toho vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde provádím samouky světem přirozeného poznávání jazyků a zároveň společně se svými lektory organizuji individuální, skupinkové a zážitkové kurzy cizích jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, korektury a tlumočení.

Jsem autorka jazykového diáře, elektronických knih, výukových videí a meditací, lektorka živých seminářů a workshopů.

Napsat mi můžete na email marketa@solisortus.cz

Připojte se k Hurá za poznáním na Facebooku >>

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Inspirujte se na YouTube >>

Komentáře