Nabízíme

V jakých oblastech Vám děláme průvodce

Výuku a doučování

Cizích jazyků

Chcete se už skutečně domluvit a vycestovat do zahraničí? Nebo zlepšit svou profesní kvalifikaci, připravit se na zkoušky, maturitu, státnice či certifikát? Učíme všechny jazyky, na které si jen vzpomenete. Výuku zajišťujeme osobně v celé ČR nebo online přes program Skype po celém světě. :)

Odborných předmětů

Doučíme vás to, co zrovna potřebujete. Ať už je to předmět v rozsahu od základní po vysokou školu, nebo rozvoj určité specializace ve vašem zaměstnání. Zajišťujeme individuální, skupinkovou a firemní výuku.

Hry na hudební nástroje

Máte touhu umět hrát na hudební nástroj? Potřebujete se připravit na přijímací zkoušky na konzervatoř včetně hudební nauky? Chcete ovládat techniky zpěvu? Učíme všechny věkové kategorie a úrovně pokročilosti, všechny styly.

Zajištění

Překladů

Překládáme všeobecný i odborný jazyk. Např. technické, ekonomické, právní, lékařské překlady, umělecké texty, beletrie, rozhovory, reportáže, webové stránky, certifikáty etc.

Korektur

Máte napsaný text a potřebujete ho zkontrolovat? Ať už v cizím jazyce, kombinaci jazyků, nebo v češtině. Rádi se o to postaráme.

Tlumočení

Zajišťujeme konsekutivní a simultánní tlumočení v různých oblastech, zejména při obchodních a technických jednáních, prezentacích etc. Po domluvě je možné i soudní tlumočení.

Pomoc s...

Odbornými pracemi

Zajistíme Vám podklady, které jsou nutné pro napsání odborných a závěrečných prací. Např. referáty, seminární, semestrální, bakalářská, diplomová, disertační práce.

Projekty

Potřebujete připravit kampaň od A do Z, zajistit příspěvky na svoji facebookovou fan page a pomoci s grafikou? V tom všem Vám rádi pomůžeme.

Webovými stránkami

Chcete mít krásný, funkční a výdělečný web, který Vám přivádí zákazníky a není pouze výkladní skříní?

Živé semináře

Jazyk, láska na celý život

Stále máte pocit, že se v jazyce něco učíte, ale vůbec Vám to nejde do hlavy? Jste neustále na začátku a necítíte v jazyce posun a progres? Jste z toho až frustrovaní? Nebo se naopak jazyk zatím neučíte, ale rádi byste se domluvili a uměli s ním všechno, co umíte ve svém mateřském jazyce? Pojďte společně s námi prozkoumat a objevit, jaký máte skutečný vztah k jazyku a znovu se zamilujte ♥ Pojeďte s námi na seminář v červenci :)

Jazykový DIÁŘ

Můj jazykový DIÁŘ

Poznat jazyk je mnohem jednodušší, než se zdá. Stačí mít DOBRÝ SYSTÉM, jazykům se věnovat pouze 10 minut denně, hrát si s nimi a užívat si ten kontakt. Všechny předsudky se pak rozplynou jako mávnutím kouzelného proutku. A přesně takový systém jsem pro Vás vytvořila. Jazykový diář Vám poskytne prostor pro nová slovíčka, věty, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Ukáže Vám směr, jak s jazykem pracovat a na co se zaměřit, abyste měli skvělé výsledky za málo času. Nabídne Vám systém k vytvoření vlastních jazykových cílů, pohraje si s Vaší fantazií a rozproudí kreativitu.

Co zakoupením služeb získáte?

 • Kvalitní služby

  Na kvalitu našich služeb a lektorů velice dbám. Řídím se tím, co by se mi samotné líbilo, takže vám poskytuji jen to nejlepší ♥

 • Hýčkací servis

  Chci, abyste byli spokojení a cítili se výjimečně. Poskytuji vám 100% servis. Během poskytování výuky jsem vám plně k dispozici a můžete se na mě obrátit s jakoukoli záležitostí týkající se výuky. A jako bonus vás pravidelně odměňuji a získáváte různé dárečky.

 • Garanci lektora

  Na všechny služby vám poskytuji garanci. Pokud se vám bude zdát něco v nepořádku, ozvete se mi a já vše zařídím k vaší spokojenosti. Pokud na první hodině zjistíte, že vám daný lektor nevyhovuje, kontaktujete mě a já vám bezplatně co nejdříve zajistím nového lektora.

 • Budu se Vám věnovat

  Prioritou číslo jedna je pro mě individuální přístup. Zajistím vám kurz individuálně, přesně podle vašeho přání. Společně se podíváme na to, co potřebujete a jaký máte cíl, kdy a kde se vám hodí mít výuku, zjistíme jaký máte styl učení a jaké tempo výuky vám vyhovuje. Jsem tu pro vás.

 • Skvělé ceny

  I když se specializuji na individuální výuku a naše služby mají profesionální charakter, dělám maximum pro to, aby byly cenově přístupné.

Něco Vás zajímá?
Napište mi.
info@solisortus.cz

Markéta Králová